Elektrorevize Kolín a elektrorevize Kutná Hora

Nabízíme elektrické revize jak pro domácnost, tak i pro firmy. Provádíme revize elektrické instalace v Kolíně a Kutné Hoře bytových i nebytových prostor do 1000 V, dále odborné revize hromosvodů.
revize

Pro firmy nabízíme pravidelné elektrorevize spotřebičů a přístrojů dle ČSN 331610, ručního elektrického nářadí dle normy ČSN 331600. Veškeré značení a evidence jsou prováděny pomocí čárových kódů.

Provést elektro revizi není jen pouhou povinností splnit daný předpis, ale je i otázkou ochrany a bezpečnosti, jak Vaší, tak i Vašich zaměstnanců. Nenechávejte proto nic náhodě, elektrický proud je nebezpečný a zrádný a může i zabíjet. Revizí elektro předcházíte smrtelným úrazům, a to platí nejen pro nová vedení v mědi, ale pochopitelně i pro starší kabelové hliníkové rozvody. Revize elektro v bytech často zjišťují závady, jako jsou zpuchřelé izolace, povolené šrouby v zásuvkách a vypínačích, zeslabené či poškozené kabely, nedostatečné uzemnění, zvláště v koupelnách a kuchyních.

Revize elektřiny v bytě může zabránit nebezpečnému zkratu a následnému požáru, přitom elektro revize cena bývá mnohonásobně nižší, než řešení následků poškozeného vedení. Cena revize elektřiny je stanovena dle rozsahu instalací v objektech, revize elektro rodinný dům bude tedy odlišná od ceníku revizí elektro u průmyslových hal či administrativních budov.

Elektrorevize cena je především investice do preventivních opatření, revizi elektro v bytech i ve firmách provádí proškolený a kvalifikovaný odborník, který vás také upozorní na všechny nedostatky, zodpoví vaše dotazy a navrhne patřičná nápravná opatření. Revize elektřiny cena je vždy sázka na jistotu.

Elektrorevize, havarijní služba elektro

Havarijní a pohotovostní služba elektro s hotovostním výjezdem do smluvního času. Revize elektro NN (nízkého napětí) i VN (vysokého napětí), A i B třídy včetně elektrických spotřebičů a nářadí, revize hromosvodů.

  • Pravidelné a výchozí revize elektrických zařízení do 1000 V podle ČSN 33 1500
  • Pravidelné, výchozí a mimořádné (po úderu blesku) hromosvodů
  • Pravidelné revize elektrických přístrojů a spotřebičů podle ČSN 33 1610
  • Pravidelné revize elektrického ručního nářadí podle ČSN 33 1600
  • Pravidelné a výchozí revize elektronických zabezpečovacích systémů
  • Pravidelné a výchozí revize elektronických protipožárních systémů

Přihlášky k odběru elektrické energie PRE a ČEZ

Ostatní revize:

  • Revize plynu, plynových zařízení
  • Revize kotlů a tlakových nádob

Nabízíme spolehlivé elektro revize Kolín a elektro revize Kutná Hora. Na nás se můžete spolehnout.