Montáže, elektroinstalace Kolín a Kutná Hora

elektro1

Elektroinstalace Kolín a elektroinstalace Kutná Hora

Vítejte u elektromontážní  firmy Elektro Kuchař. Dovolte, abychom Vám nabídli naši širokou nabídku práce , se kterou věříme, že budete maximálně spokojeni, neboť naším cílem je Vaše spokojenost. Naše společnost  podniká na základě živnostenského listu vydaného Okresním živnostenským úřadem v Kutné Hoře od roku 1990. Nabízíme Vám služby spojené s elektroinstalacemi Kolín, nebo elektroinstalace Kutná Hora od projektu až po revizi. Pokud chcete navrhnout, spočítat nebo zrealizovat Vaše plány, obraťte se na nás. Jestliže Vám nefunguje zásuvka, vypínač nebo nesvítí světlo, jsme tu pro Vás. Činnost společnosti je zaměřena nejen na montáže, opravy a údržbu elektrických zařízení, ale i na projektovou činnost,  revize elektroinstalací bytových i nebytových prostor, revize hromosvodů.

elektro2Pro Vaši domácnost zajistíme elektrické opravy všeho druhu, údržbu, revize, instalaci svítidel, domácího telefonu, podlahového topení, elektrických topných žebříků do koupelen, digestoře, ventilátory atd. Samozřejmostí je pravidelný servis elektroinstalace Kutná Hora a elektroinstalace Kolín. Při rekonstrukci bytu, domu nebo stavbě nového domku poskytneme projektovou dokumentaci. Vytvoříme úplnou elektroinstalaci a dodáme revizi. Dodáme veškerý materiál pro rozváděč i rozvody, namontujeme elektrické spotřebiče. Provedeme anténní rozvod a rozvod počítačových sítí. Navrhneme a realizujeme osvětlení Vašeho interiéru – jak vnitřního, tak i venkovního. Pro náročné klienty provádíme ochrany proti zamrznutí okapů, systémy pro odtávání sněhu z venkovních prostor, schodišť a výjezdů z garáže a vrat. Vyřídíme přihlášky k odběru elektrické energie dle Vašich požadavků, bez Vaší účasti.

Namontujeme podlahové vytápění dle Vašeho přání a Vašich požadavků. Nedoporučujeme montáž podlahového topení svépomocí. Vše nechte na naši firmu  a my Vám garantujeme záruku a bezpečnost a zajistíme Vaše pohodlí.

elektro3Pro podniky či firmy  zajistíme veškeré elektroinstalace Kolín a elektroinstalace Kutná Hora, a to i většího  rozsahu, počínaje rozvody elektrických sítí, rozvody telefonních sítí , rozvody počítačových sítí. Provedeme montáže rozváděčů . Samozřejmostí je  výpočet  a návrh venkovního, vnitřního, umělého a nouzového osvětlení. Dále provádíme montáž světelných reklam a osvětlení výloh obchodů. Zrealizujeme  připojení strojů a zařízení a  vybavení. Naše firma dodává  a montuje veškerá topidla – akumulační kamna, přímotopné konvektory, elektrokotle, tepelná čerpadla, topné rohože.